atrakcje

Przedstawiamy państwu listę dodatkowych atrakcji weselnych, które podkreślą jak ważny jest to dla Was dzień, a goście poczują się dopieszczeni w każdym calu!

GARDEN PARTY – rozkładane leżaki, kolorowe kocyki, wygodne poduszki, stoliki, lampki, relikty PRL

PODŚWIETLANY NAPIS LOVE – podświetlany napis o wysokości 130 cm, pozwoli wykoanć najpiekniejsze ujęcia! tylko Wy decydujecie, w którym miejscu będzie umiejscowiony napis.

TACZKA Z LODEM NA PIWO – stara taczka, wypełniona lodem a pomiędzy nim, wszelkie napoje dla gości.

PRZYCZEPA KEMPINGOWA W FORMIE BARU – Zaproś swoich gości do starej przyczepy która nocą pięknie rozświetla plac relaksu.

OGNISKO NA OGRODZIE – kiełbaski, pieczone ziemianki, szaszłyki – rozpalamy ognisko podczas wesela aby ocieplić atmosferę.

SNOPKI SIANA – wygodne siedziska dla Waszych gości.

WIEJSKI STÓŁ – wiejskie wesele bez ogórków małosolnych, swojskiego chleba i wędzonek prosto z wędzarni ? Tego nie może zabraknąć na Waszym weselu

LEDOWE GIRLANDY – wiszące żaróweczki z pewnością podkreślą urok i nadadzą klimatu kiedy zapadnie zmrok pod wiatą czy też na ogrodzie.Cały teren jest oświetlony ponad 20.000 żarówek

WYNAJĘCIE SAMOCHODU WRAZ Z KIEROWCĄ – na państwa życzenie organizujemy dla gości weselnych możliwość bezpiecznego powrotu do domu po weselnej zabawie.

DOMEK Z JACUZZI – wygodna i komfortowa opcja dla Młodej Pary lub na inną okazję. Posadowiony na odrębnym zamykanym terenie, z huśtawką, tarasem i piękknymi widokami.

PRZYCZEPA KEMPINGOWA – FOTO BUDKA – spraw radość swoim gościom, i zaproś ich do wnętrza foto budki.  Niech się dzieje!! Foto budka drukująca zdjęcia pamiątkowe, wraz ze stolikiem na księgę pamiątkową i cudownym wystrojem.

KINO PLENEROWE – potęzny ekran o wymiarach 4 x 3 m – pozwoli wyświetlić najpiękniejsze wspomnienia, obejrzec mecz wraz ze znajomymi.

PARKIET DO TAŃCA POD GWIAZDAMI – u nas zatańczysz z gwiazdami, spoglądając w górę masz nad sobą najpiękniejszy widok. Parkiet o wymiarach 5 x 5 m

SAMOCHODY REKWIZYTY DO SESJI – Przy namiocie znajdziesz Garbusa z roku 1966 w kolorze różowym, który pięknie współgra z bielą sukni

SKUTER VESPA – do dyspozycji oldschoolowy skuter na którym możesz jechac do ślubu lub zrealizowac piękną sesję

DYWANY – umil swoim gościom chwile po szaleństwach na parkiecie, na naszych dywanach ozdobionych walizkami, poduchami, lampami znajdziesz wymarzone chwile relaxu

TYROLKA – zjazd linowy dla dzieci o długości 50m, pomiędzy drzewami 

TOR OFFROADOWY – zapewnij sobie i gościom unikatowy dodatek adreanliny. Oferujemy przejazdy Autami offroadowymi po terenie Folwarku. zjedziesz z nami do potoku, wjedziesz pod stromą scianę i przejedziesz przez błotniste drogi leśne. To wszystko na terenie Folwarku.

PLAC ZABAW DLA DZIECI – huśtawki, domek dla dzieci, trampolina, basen z kulami wodnymi