Wesele na Folwarku

Folwark Hulaj Dusza to nie tylko przestronna sala, to 13-sto hektarowy teren otoczony lasem, ogród z miejscem na strefę relaxu, sala bankietowa z zaaranżowanym kompleksem wypoczynkowym (meble antyczne, snopki, stoliki, lampiony, dywany na trawie, oświetlenie – girlandy), domek przeszklony z jacuzzi, plac zabaw dla najmłodszych oraz parking.

Do waszej dyspozycji oddajemy transparentny namiot, który pomieści do 120 osób.

W namiocie zlokalizowane są:

  • toalety
  • BAR
  • parkiet taneczny
  • miejsce dla DJ / Zespołu
  • podjazd dla niepełnosprawnych
  • mnóstwo dekoracji nawiązujących do stylu rustykalnego i Boho

Nie martwcie się jeśli pogoda spłata nam figla, silny upał lub przerwy w dostawie prądu. ! Namiot wykonany jest z nieprzemakalnego PVC. Bezpieczeństwo niezależnie od sytuacji zapewnia agregat prądotwórczy.

W chłodniejsze wieczory, czeka na Was rozpalone ognisko w pięknym miejscu z widokiem na otaczające pogórze, a także zestaw koców do okrycia.

Dywany rozkładane na trawie umilą Wam czas przy rozmowach i delektowaniu się napojami.

Domek dla nowożeńców

Oprócz przestronnego namiotu, posiadamy dla młodej Pary przeszklony domek, w którym możecie spędzić noc poślubną.
W tym roku powstanie jeszcze paręnaście miejsc noclegowych, aby ugościć osoby, które nie będą wracać z imprezy do domu.

Nie musicie szukać transportu powrotnego dla Waszych gości. Zapewnimy Wam komfortowy powrót do domów 9-osobowym busem, który jest do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania wesela.

Ceremonia ślubna w plenerze

Jeśli marzy Wam się ślub pośród drzew, śpiewu ptaków, wokół urokliwych brzóz lub na skraju lasu, to w Folwarku Hulaj Dusza możecie zorganizować nie tylko sielskie wesele, ale także ślub cywilny, humanistyczny. Znajdziecie tutaj wiele zapierających dech w piersiach miejsc i zakamarków, które posłużą Wam za nietuzinkową scenerię podczas wypowiadania słów przysięgi.

Bliskość natury, tradycja przeplatana z nowoczesnością i wiejski klimat – to wszystko sprawi, że Wasz wielki dzień będzie naprawdę wyjątkowy!

Wesele w namiocie na Waszych zasadach

Wesele w Folwarku Hulaj Dusza to niepowtarzalna okazja, aby zorganizować ten dzień dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście. Do Waszej dyspozycji oddajemy ogromną przestrzeń, ale to Wy decydujecie, jak ją wykorzystacie. Nie narzucamy nigdy określonych standardów. Staramy się doradzić , jak zorganizować ten dzień , aby był Waszym najpiękniejszym.

Zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie! Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, które zdobyliśmy działając jako fotografowie ślubni.

Dzięki Naszemu doświadczeniu, dokładnie wiemy jak powinno wyglądać Wasze wymarzone wesele !!!
Staramy się przygotować dla Was pakiet usługodawców, który będzie idealnym przewodnikiem.